• Firma Clean´n´Green nám zajišťuje pravidelný úklid u naší milované babičky, která na něj již sama nestačí. Jsme maximálně spokojeni, jak s přístupem k práci, tak po lidské stránce. A mohu garantovat, že babiččinu přísnému oku neunikne žádný detail, ráda si sama výsledek práce zkontroluje, žádný nedostatek jsme dosud neshledali, což je myslím v dnešní době vzácné a je to zároveň ta nejlepší možná reference.

    Barbora H.
  • S paní Nikol Bechyňovou mám velice dobré zkušenosti, jako s provozní manažerkou zakázky úklidu a denní služby pro naše Supermarkety a Bistra. V jakýkoliv den a hodinu byla vždy k dispozici a připravena řešit nastalý problém. Na provozovnách pravidelně prováděla kontroly a zajišťovala zásobování chemií. Mohu tedy její služby v tomto oboru jen doporučit.

    Lukáš Snížek, DELMART s.r.o.
  • Clean'n'Green jsem si objednala na mytí oken a byla jsem nad míru spokojená. Přístup personálu byl profesionální a úklid velice pečlivý, okna září čistotou. Již jsem domluvená na další mytí oken a uvažuji, že u firmy poptám i generální úklid. Můžu jedině doporučit!

    Karolína T.

 

cs_CZCzech